Závěsný filtrační koš MAXI - filtr na dešťovou vodu

Závěsný filtrační koš určený pro umístění do nádrže na dešťovou vodu. Snadné, dobře přístupné a efektivní řešení

 

Dostupnost Na dotaz
Kód: 338
3 106,07 Kč 2 567 Kč bez DPH
Závěsný filtrační koš MAXI - filtr na dešťovou vodu
18 let zkušeností
18 let zkušeností
na českém trhu
Certifikáty
Certifikáty
a veškerá dokumentace součástí
Odborné poradenství
Odborné poradenství
+420 602 479 898

Detailní popis produktu

Závěsný filtrační koš dovnitř nádrže - vhodný pro dotaci Dešťovka, účinnost 100%. Pro střechy do 500m2.  Průměr 400mm, výška 250mm. Možnost vložení pod všechny průměry potrubí - DN110, DN125, DN160 i DN200. Rozpěra stavitelná v rozmezí 42 - 72cm.

Díky závěsnému filtračnímu koši v nádrži do ní nebudou ze střech splavovány nečistoty jako kamínky, listí, jehličí apod. Ochráníte tím čerpadlo proti poškození nasátím hrubší mechanické nečistoty. Voda v nádrži bude méně zahnívat a zbavíte se nepříjemného zápachu nebo zabarvení vody. Tento filtr bývá nazýván jako filtr hrubých nečistot.

Instalace a čištění závěsného filtru:

Filtrační koš je opatřen třemi řetízkovými závěsy délky 100 cm, které jsou nahoře spojeny karabinou. Karabina je doplněna závěsným okem, které je navlečeno na stavitelné rozpěře. Rozpěra je na obou koncích vybavena ploškami, které po roztažení do požadované vzdálenosti položíte na okraje revizního otvoru nádrže. Rozpěru zajistíte v požadované poloze utažením dvou nerezových šroubků. Koš umístěte tak, aby do něj přitékající voda směřovala přímo. Přívodní potrubí doporučujeme opatřit kolenem. V případě potřeby prodlužte přítokové potrubí v nádrži tak, aby dosáhlo do filtru.

Máte-li přítok do nádrže hlouběji než 100cm, na požádání Vám připravíme filtr na míru s delším závěsem, a to bez příplatku!

Při vytahování filtru z nádrže doporučujeme vyjmout i stavitelnou rozpěru, kolem které by se filtr špatně vytahovat. Poté odepněte karabinu ze závěsného oka a filtr propláchněte tekoucí vodou. Nedoporučujeme používat tlakové čističe. 

VÝHODY FILTRU:

- možnost dodatečné instalace do jakékoliv nádrže s jakýmkoliv průměrem potrubí
- snadná údržba a čištění filtru
- velmi dobrá účinnost filtru

 

Uvedená cena je s 21% DPH.